Říjen 2011

Zajímalo by mě...

31. října 2011 v 18:27 | Hero-bionicle alias Rocker |  ostatní
Hádejte co se před nedávnem stalo významného? Asi si nikdo nevšiml, ale zajímalo by mě, jestli někdo ano. A jestli ano, napište do komentů - nápověda: souvisí to s blogem

Fail x(

27. října 2011 v 11:35 | Hero-bionicle alias Rocker |  ostatní
jsem nemocnej... zrovna o prázdninách chytnu teploty, zrovna mam úkolů jak prase a strašně dlouhý a zrovna nám začíná vypadávat elektrika - fakt skvělej fail, co?

Výtvory, nevýtvory...

22. října 2011 v 17:33 | Hero-bionicle alias Rocker |  ostatní
No, nějak mě chytlo dělat výtvory, ale na druhou stranu se mi nechce rozdělávat bionicly z původních stavů... ale už mám dva nastálo - Malum a Skrall (výtvory), tak se ptám, jestli je mam využít do LoL/Bionicle story nebo udělat čistě Bionicle story... pište komenty!

Karda-nuiský příběh část 12

19. října 2011 v 21:12 | Makuta Zane |  Karda-nuiský příběh
Icarax a ostatní makutové letěli na Mata-nui pro Kámen duše, který Toa dokáže připravit o jejich elementární sílu. Jenže naši Toa nic nevěděli a tak jen hlídkovali a dávali si cvičné zápasy. Pohatuovi se jentaktak podařilo skolit Igniku, který ho však v dalším cvičném zápase porazil během pár vteřin. "Hmmm... takže Ignika už zná všechny triky jak na Toa, ale ne jak na Makutu... dobře, já zkusím někoho podobného těmhle najít a vy hlídejte" řekl Lewa.

"Takže tady je Kámen duše! Hehehe, teď jsou Toa úplně nahraní..." řekl si vesele Icarax sám pro sebe. Jeho poddaní zatím zaměstnávali Toa Inika (proměněné zpět z Mahri modu). Icarax však použil teleportační kouzlo a se svými sluhy se objevil ve své chýši v Karda-nui. "Můj pane, Toa se dostali přes naši obrannou linii!" ozvalo se z projektoru. Gorast právě bojovala proti Toa. "Tak Tahu, Onua a Gali, jo? Připravte se, jdeme si pro naše věci do bažin. Zde to zatím bude hlídat Mutran. Jdeme!" zavelel Icarax a všichni krom Mutrana a Vicana odletěli.

Po cestě se Chirox neudržel a musel si prostě vzpomenout na to, jak vysál na Mata-nui Takanuvovi světlo z těla. "A doporučuju do něj kousnout, moc mi to chutnalo... škoda, že už světla v sobě má jen polovinu..." řekl Chirox zasněně a Icarax se zasmál. "A další nepřítel dole, jakto že jsi se nepochlubil dříve?" zeptal se Icarax. "Ale, znáte to, nejdřív povinnosti, pak snění, MUHAHAHA!" zasmál se Chirox a letěl dál.
Co se stalo Takanuvovi? Opravdu z něj vysál Chirox světlo? A jak to dopadne s Toa v bažinách? To se dozvíte jindy!

Sorry opravdu, gympl...

13. října 2011 v 14:16 | Makuta Zane |  ostatní
pracuji na článcích, to se nebojte, já ale nestíhám toli, kvůli gymplu a těm výtvorům, tak se omlouvám ve spěchu, sayokára!