Srpen 2011

Mno, takovej dotaz na vás

31. srpna 2011 v 7:42 | Makuta Zane |  ostatní
Takže, konec prázdnin se blíží a já si chci ten zbytek užít do poslední kapky. Ale musím vymyslet nějakej comebackovej (návratovej, ne ten z TV) design. A proto vás prosím, abyste navrhli něco uskutečnitelného a pěkného. Samozřejmě do konce prázdnin se nad tím budu zamýšlet i já, ale nebudu na tom moc pracovat, to až 3. a 4. září. Takže do 2. září piště návrhy a držte mi palce, abych první dva dny na gymplu oslnil svým nulovým šarmem :)

Sayokára!

zprávy

29. srpna 2011 v 14:06 | Makuta Zane |  ostatní
mam říci dobrou nebo špatnou zprávu?

dobrá: Vracím se díky Gelu-nuiovi, což je kámoš a jako jedinej umí takhle otravně přemlouvat :D přinutil mě, nebo spíš přesvědčil, že mam dát ninjagu, biošům a hf ještě jednu šanci a abych se k nim vrátil. Mno, obnovení bio foto story moc nečekejte, HF foto story možná a ninjago foto story určo. A navíc se přejmenovávám na Makutu Zanea.

špatná: žádná není :D

chjooo

25. srpna 2011 v 14:43 | Hero-bionicle alias Rocker |  ostatní
neaktivita... důvod mé neaktivity zní: kašlu na to.
Dal jsem článek a předtím jsem řikal komentujte... čekal jsem, že budete rádi, že jsem se vrátil. No nic, já končím, zdar, mějte se a očividně rádi nejste. Kdybyste byli, viděl bych aspoň jeden jedinej komentář od nějakýho normal člověka. Tamže nazdar navždy

LoL profily - Akali

20. srpna 2011 v 13:24 | Hero-bionicle alias Rocker |  LoL profily
Akali
The fist of shadow
¨

Akali
Status: Hrál jsem s ní snad stokrát a jsem s ní velmi nebezpečný.
Skóre: Triple kill na 3v3, Quadra kill na 5v5
Moje hodnocení: Zabijácká, dost dobře vypadající postava. Dokážu za ní dát quadra kill během prvního teamfightu. Má dost dobrá kouzla a navíc je jednoduchá. Kdybych měl říci, kolikátá je v mém žebříčku zabijáků, řeknu, že je čtvrtá. Ovšem, pokud se to dalo hodnotit. Jediná nevýhoda, kterou na ní vidím, je malá obrana.
Skiny: U mě vyhrává Nurse Akali.
Známka (jako ve škole): 1-

Opravdu dobrá postava a celkem za levno. Lepší než za 6300 IP.

Design z části dokončen

9. srpna 2011 v 21:12 | Heronicle |  ostatní
Tákže, Design je z větší části hotov, teď jen zbývá dát nějaký obrázky do rámečků stránky a rozvrhnout si plán :) Bohužel, v pátek odjíždím na Slovensko, takže tu nebudu a jestli ano, tak jen komentovat, protože mam s sebou jen příšerně pomalej net od O2... mno nic, tak se mějte, sayokára a byl bych rád, kdyby jste mi komentovali :) čus!

Ehm ehm...

8. srpna 2011 v 8:09 | Hero-bionicle alias Rocker |  ostatní
jelikož jsem zase zpět, tak se můžete radostí opít rohlíkem, mě je to jedno. Ale aby jste si nedělali iluze - já s HF a Biošema končím. Tento blog projde generální změnou a bude z toho herní blog. O League of Legends (LoLko), World of Warcraft (WoWko), Minecraft (MC) a možná, pokud se mi to podaří zprovoznit, tak i můj lama skill v Counter Strike Source (CSS).


Zatím se mějte, já jdu zkusit udělat návrhy pro design a to není vše... pochybuji, že to stihnu dodělat do konce týdne a navíc v pátek jedu na Slovensko za babičkou. No nic, sayokára lidičky!

Nejspíš konec

5. srpna 2011 v 9:22 | Hero-bionicle alias Rocker |  ostatní
má to vůbec cenu? Já si řeknu, že udělám maximum pro to, abyste se nenudili a já dostanu takový menší... jak bych to řek tak, že mam o hodně zkrácenej čas na kompu. Takže tak v 9 ráno zapnu komp, hodinu si hraju LoLko a pak abych šel nakoupit babičce (ne že by mě to štvalo), ale pak si dám ještě jednu hru doufajíc, že jí stihnu dohrát rychle a nedohraju rychle. Takže pak musim od kompa pryč a pak tam jen něco hledám rodičům, aby nemuseli zapnout svoje pracovní. Neřikám, že mě to štve, ale tohle je asi konec blogu vážení. Mějte se krásně, mějte se a smějte se, nebo nesmějte, ale hlavně se mějte, čus! Sayokára! Hodně zdaru už i v baru!