Červen 2011

tak jaké bylo vízo?

30. června 2011 v 12:18 | Hero-bionicle alias Rocker |  ostatní
jen tak mě napadlo zeptat se Vás... jaké bylo vízo? nějaké dvojky, trojky? nebo jako já samé jedničky? povdejte :)

League of Legends story 1.díl

21. června 2011 v 15:46 | Hero-bionicle alias Rocker |  LoL story
Tákže, začínám psát story!

Infáček, FM HNUS

17. června 2011 v 21:32 | Hero-bionicle alias Rocker |  LoL story


Název: League of Legends story
Hl. postavy: Kayle (nejhlavnější postava), Warwick (spolubojovník), Caitlyn (spolubojovnice a další ještě vymyslím), Morgana (hlavní záporák), Karthus (spolubojovník Morgany)
Příběh: Andělé jsou strážci dobra odjakživa, ale jeden padlý anděl jménem Morgana chce změnit anděle na zlo a jediným způsobem jak toho docílit je, aby ovládla všechny nepřátele a zničila nebe navždy. Jenže anděl Kayle se vydala do Ligy legend Morganu zastavit a nejen to - bojuje o svůj holý život, osud světa a o výhru svého týmu!

Mimochodem, ten obrázek nad infem je Kayle samotná :) sayokára!

Příběh o tom, jak svět přichází o kdysi aktivního blogera

17. června 2011 v 9:17 | Hero-bionicle alias Rocker |  ostatní
Kdysi dávno, v roce 2009 začal jeden malý, špekatý a ošklivý chlapec blogovat. Dal si přezdívku bio-bionicle a doufal, že bude mít jednou návštěvnost aspoň nad 100. A tak dával články, reklamy na blogy slavnějších blogerů a psal a psal a psal trapné příběhy. Když jedny dokončil, rozhodl se dát si trošku více práce - udělá foto story. Bohužel, jeho nervy vypověděly službu a on nedokončil to co zamýšlel. Tak psal HF kroniku a to byla druhá série co kdy dodělal. A taky mu nabrala hodně stálých návštěvníků. Někteří s blogem už skončili, jiní v něm pokračují a jiní ho ani nemají. Bohužel, po tomto úspěchu už toho měl klučík až moc (hlavně ve škole a v mimoškolních aktivitách) a tak to začalo upadat. Návštěv sice přibývalo, aktivity ubývalo. A tak se stalo, že po dnech slávy Hero-bionicle alias já měl jen 28 návštěv za den. A tak se vám moc omlouvá za jeho aktivitu a pokusí se to nějak napravit. Sayokára!!!!

Žeby? Žeby?

9. června 2011 v 17:57 | Hero-bionicle alias Rocker |  ostatní
jen tak nápad, vzala mě hra League of Legends ale to už jistě víte, tak mě napadlo že bych udělal story. Hlavní hrdinka Kayle (dal bych pak obrázek) se vydala z nebe (je to anděl, tak bacha na to :D) do Ligy legend, aby zabila Morganu, padlého anděla a hlavního záporáka. Kayle se dostává do týmu, který nevypadá nadějně, takže to nebude jednoduché...


mno, nic víc za dvě minuty nemůžu stihnout, takže čus

yippeeeeeee a bůůůůůůhůůůůů

6. června 2011 v 20:33 | Hero-bionicle alias Rocker |  ostatní
Tákže, mam dobrou a špatnou zprávu! dobrá: je potvrzeno, že notebook bude a půjdou mi tam supr hry, takže dám třeba odkaz na můj kanál youtube, uslyšíte muj úchyláckej hlas bo to dám na blog a videa budou z Minecraftu, možná z League of Legends a nejspíš i z (představte si to) wowka.
špatná: Bude to nejdřív v polovině července a nejdýl v polovině srpna :( než to všechno seženu, zaplatim minecraft, dostanu ho, antiviry než najdu (protože avast mě neochránil, svíííííííííně jedna), takže to chvilku potrvá... tož mějte se a smějte se!