Story of First Toa - 7.díl Jak na schopnosti

20. února 2010 v 10:00 | bio-bionicle |  Story of First Toa
tak je tu další díl! Tak, díl po tomhle nevím kdy bude... teď budu pracovat na focených a vymyšlených! Jinak klikni na celý článek a čti!

Když Toa dorazili na ostrov, vzpomněli si, kdo jsou (viz. 1,2,3,4,5,6 díl). Jenže pak je omráčili a unesli Bohroci. Co se s nimi asi děje?


"Kde, kde to jsme?" ozval se hlas patřící Lewovi. "Lewo? Jsi to ty?" ozval se další hlas patřící Tahuovi. "Jo, jsem to já, ale kde to jsme?" zeptal se Lewa. "Podle těhle maleb a těch stěn asi v Makuotvě vězení..." odpověděl další hlas patřící Gali. "Ty jsi tu taky?" ozvali se jednohlasně Tahu a Lewa. "Jo" usmála se Gali. "A nezapomínejte na nás" ozval se jiný hlas patřící Kopakovi. "Takže jsme tu všichni" dodal Onua. "Nejdřív jsem chtěl zničit ty stěny, jenže pak jsem si uvědomil, že nám vzali zbraně..." řekl smutně Lewa. "Ale nejsme přece bezmocní!" vykřikl Pohatu. "Jak to mysliš?" zeptal se Onua. "No, zbraně nám vzali, ale pořád máme masky a elementární síly!" pousmál se Pohatu. "To je pravda, kamenná hlavo!" řekl Onua. "Jak jsi mi to řekl ty jeden... Hlínosaure?!" naštval se Pohatu. "Dost! Musíme spojit síly, ne se prát!" vyhrkla Gali. "Gali má pravdu" přikývl Tahu. "Tak dobře... ale jak ty schopnosti a elementární síly použijeme?" zeptal se Onua. "Mám nápad... zkuste se soustředit na svůj element... Tahu, soustřeď se na oheň, Gali, soustřeď se na vodu, Pohatu, soustřeď se na kámen, Onuo, soustřeď se na zem, Lewo, soustřeď se na vzduch a já se budu soustředit na led" napadlo Kopaku. Tak to zkusili a Tahuovi najednou začala hořet ruka. Lewu najednou obklopilo tornádo. Gali držela v ruce kouli vody. Kopaka měl najednou v ruce ledový bodák. Pohatu měl najednou nohy z kamene a Onua si najednou vytvořil pomocí elementárních sil dvojníka z hlíny. "Super..." poznamenal Lewa. "Ale jak na schopnosti masek?" zeptala se Gali. "Zkuste najít východ, něco mě totiž napadlo..." řekl Pohatu.


Po hodině se Kopakovi s Onuo podařilo zničit stěny a dostat se ven. "Tak co tě napadlo?" zeptal se hned Tahu. "Tahu, Gali, postavte se proti sobě... Gali, zkus na něj poslat obří vlnu vody..." řekl Pohatu. Gali se snažila ze všech sil, dokázala však jen ubohou půl metrovou vlnku. "Nevadí... zkus to ještě jednou... představ si že Tahu je tvůj největší nepřítel!" řekl po chvíli Pohatu. Gali se opravdu povedlo na Tahua poslat pětimetrovou vlnu vody. Tahu okolo sebe zničehonic vytvořil štít který ho před vlnou ochránil. "Výborně!" vykřikl Kopaka. "Vydrž Gali..." řekl Pohatu a vytvořil s velkým vyčerpáním kýbl z kamene o průměru 5metrů. "Ponoř se do té vody a nevylézej dokud ti neřeknu" řekl Pohatu a sedl si. Gali se ponořila. Uběhlo 20minut a Pohatu stále mlčel. "Ven!" vykřikl Pohatu za dalších pět minut. "Moje maska má schopnost dýchání pod vodou!" vykřikla nadšeně Gali. "Lewo, ty půjdeš proti mě" řekl Pohatu. Lewa se postavil proti Pohatuovi a zahájil velmi rychlé útoky. Pohatu se nestačil vyhýbat, ale najednou byl asi čtyřikrát rychlejší než Lewa a tak ho v pohodě odrážel. "Maska rychlosti" pomyslel si Kopaka. Pak Pohatu Lewu kopl a Lewa byl pět metrů ve vzduchu. Jenže místo aby klesal dolů, zůstal tam ve vzduchu. "Moje schopnost masky je létání!" usmál se Lewa a sletěl dolů. "Ale mi taky potřebujeme zbraně!" namítl po chvilce Onua. "Tak si je vytvořte" usmála se Gali a vytvoiřla si lehké, pevné a velmi ostré vodní háky. Onua si vytvořil silné drápy, Pohatu si vytvořil pevné kopačky a míč, Tahu ohnivý meč, Lewa již druhou sekeru a Kopaka ledový meč a štít. "Tak, Kopako, Onuo, jděte proti sobě" řekl Pohatu.

"Že utekli?!" JAK SE TO DO HÁJE MOHLO STÁT?! VY JSTE BANDA IDIOTŮ CO NEUDRŽÍ ANI ŠEST BLBCŮ! JDU JE ZABÍT!" zuřil Makuta když se dozvěděl, že Toa se dostali ven. "Grooar, roogroll greeest!" zasyčel Bohrok. "Cože? Prý už se všichni naučili ovládat elementární síly a používat schopnosti masek? Za tohle někoho z vás zabiju..." řekl Makuta.Co se nakonec stane s Toa? Dokážou se ubránit Makutovi a Bohrokům? To se dozvíte jindy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama