psaný příběh část 13

22. listopadu 2009 v 18:10 | bio-bionicle |  Bionicle psané příběhy
tak je tu psaný příběh! si počtěte!

Bionicle psaný příběh 13. část: ztracen v temnotě

Minule se strhla bitva kousek od Roxtusu. Tuma zabavil Mata-nuie a partu spolu se Skrally a Stronius mezitím našel a odvlekl Gelua. Potom utekli. Přežije Gelu?"Já je... Já je... JÁ JE ROZTRHÁM!" zařval Malum. Už zase ho přepadl záchvat vzteku. "Klid Malume, klid! Jestli budeš zuřit tady tak nemusíš roztrhat Tumu a Skrally ale nás! Uklidni se!" přikázal Mata-nui Malumovi. "GRRRRR... ten Tuma dostane na zadek! O to se postarám" zavrčel Malum.

"Jdi probudit toho slabocha Gelua! dej mu najíst, pak ať se napije a přijde ke mě! Promluvím s ním..." rozkázal Tuma Stroniovi. Stronius šel do vězení probudit Gelua. "Eh eh... cože?! ty ještě žiješ?!" rozčílil se Gelu když ho Stronius vzbudil. "Jo padavko, žiju ale ty možná už žít nebudeš! Tuma si chce s tebou promluvit!" řekl Stronius. Gelu se najedl, napil a už kráčel za Tumou. "Stroniusi, jdi hlídat!" řekl Tuma. "Tak, co chceš ty jeden... zrádče" zeptal se Gelu. "Víš, Stronius je přítěž, i Skrall je lepší než on... chtěl bych ti dát prácičku. Zabiješ Stronia, a já tě nadosmrti nechám žít" řekl Tuma. Jenže Stronius který byl za dveřmi to slyšel. "Zajímavá nabídka... Mám nápad, Stronia nezabiju, jen ho uvězním, dobře?" zeptal se Gelu. "Zajímavý návrh... platí!" přikývl Tuma. Pak si podali ruce.

"Jdeme pro něj!" řekl Tarix. "Ne! musíme počkat na vhodný moment! Tuma si bude myslet že hned teď zaútočíme! Musíme mít moment překvapení!" řekl Mata-nui. Tarix tedy unaveně sedl na zem.

"Je mi, je mi špatně..." omdlíval Gelu. Pak omdlel. "Kde,kde to jsem?" ptal se sám sebe když se objevila noční můra. "Jsi ve světě pána stínů" odpověděl mu hlas. "Tumo?!" zařval Gelu. "Já nejsem Tuma... Já jsem někdo mnohem silnější... Já jsem Makuta!" zakřičel hlas. "Mabubla?" dělal si z Makuty srandu Gelu. "MAKUTA!" zařval hlas. Mezitím Tuma odnesl Gelua do lůžka pro velmi vzácné hosty. Tam ho Tuma hlídal a hlídal. Ani Stroniovu pomoc nechtěl.

Přežije Gelu noční můru? Spřátelí se Tuma s Mata-nuiem? Uvrhne Gelu Stronia do žaláře? To vše příště!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BrettDet BrettDet | E-mail | Web | 25. února 2017 v 0:33 | Reagovat

wh0cd350872 <a href=http://cialisonline2017.com/>cialis online</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama