Listopad 2009

Nějak nestíhám

29. listopadu 2009 v 11:44 | bio-bionicle |  ostatní
Už jste si asi všimli, že nejsem tak aktivní jako když jsem začínal. To asi proto že mam dva blogy a nějak nestíhám. Opravdu sorry

Životopis - Ackar

26. listopadu 2009 v 17:00 | bio-bionicle |  Bionicle psané příběhy
Tak ahoj! Jsem tu o něco dřív... Tak čti!

Big sorry

24. listopadu 2009 v 20:43 | bio-bionicle |  ostatní
Sorry lidi... Počkejte do 1. prosince a bude tu buď focenej díl, nebo dva psaný příběhy nebo Karda-story... fakt sorry

Probuzení Makuty

24. listopadu 2009 v 14:00 | bio-bionicle |  Zapomenuté rubriky
Tak a je tu psaná Karda-story... si počtěte!

ehm, můj druhej blog, pls, choďte na něj

22. listopadu 2009 v 22:19 | bio-bionicle |  oblíbené blogy
ehm, tady odkaz, mě se líbí(taky muj blog, žejo)... Tak tady ten odkaz: http://pokemoni-poke.blog.cz/

psaný příběh část 13

22. listopadu 2009 v 18:10 | bio-bionicle |  Bionicle psané příběhy
tak je tu psaný příběh! si počtěte!

Bionicle psaný příběh 13. část: ztracen v temnotě

Minule se strhla bitva kousek od Roxtusu. Tuma zabavil Mata-nuie a partu spolu se Skrally a Stronius mezitím našel a odvlekl Gelua. Potom utekli. Přežije Gelu?

anketička na Pkmn

22. listopadu 2009 v 14:22 | bio-bionicle
ehm mno... hlasujte v anketě!

efektík

22. listopadu 2009 v 12:42 | bio-bionicle
ehm, pokémonovej efekt
líbí?

Omluva

21. listopadu 2009 v 18:35 | bio-bionicle |  ostatní
sorry že tu nic neni, ale asi tak v pondělí nebo v úterý tady bude psaná Karda-story tak zatim

Životopis - Tuma

20. listopadu 2009 v 16:46 | bio-bionicle |  Bionicle psané příběhy
Tak je tu po dlooooooouhý době zase životopis, tak si počtěte

Popis: Tuma je vládce Skrallů který nemá žádné slitování. Ačkoli je velmi mocný, je vládcem Skrallů jen chvíli. Je to nejlepší Roxtuský glatorian. Byl za život poražen jen dvakrát.

Život: Tuma byl kdysi obyčejný Roxtuský glatorian, ale jednoho dne prohrál s bývalí vládcem Skrallů. Pak Tuma žádal odvetu na souboj v poušti, jenže soupeř odmítl. Tak ho Tuma zabil ve spánku. Potom ho Skrallové vylepšili a je skoro neporazitelný.

Zajímavosti: Vládcem Skrallů je teprve dva roky. Ovládá kámen a temnotu.

Kouzla: Kamenné ostří. Popis kouzla: Tuma se soustředí a pak mu meč dodá sílu a sám je meč pevnější než skála.
Temnotný úder. Popis kouzla: Tuma si obalí meč temnotou a pak na něco zaútočí
Více kouzel Tuma neovládá.

psaný příběh část 12.

19. listopadu 2009 v 20:42 | bio-bionicle
Bionicle psaný příběh 12. část: máme vězně, šéfe

Minule došla Mata-nuiova parta do Roxtusu, kde se měl konat souboj Tumi proti Mata-nuiovi. Jenže Tuma povolal Skrally a Mata-nui a přátelé byli téměř bez šance. Naštěstí utekli díky vyčerpanému Geluovi. Co udělá Tuma po neúspěchu?

"Obětoval se pro nás, ještě žije, ale nevím, jestli bude žít i nadále..." říkal Mata-nui. "Gelu, něco ti řeknu... Seš fakt největší blázen co znám. Ale díky tvýmu bláznovství postavit se sám proti armádě, jsme dokázali uniknout... Seš prostě borec" říkal Strakk. "Nééééééééééééé!!!!!!!!!!" vykřikl najednou Gelu. "To ne, má noční můru! v tomhle stavu ho ta noční můra může i zabít!" řekl Mata-nui. "Umím s tím něco udělat... nezničím sice tu noční můru, ale můžu zkusit vyléčit mysl, snad to aspoň trochu pomůže..." říkal Gresh. Tak to zkusil, a Gelu už celý den nic nevykřikl.

"Stroniusi! Jdeme! Mám toho Iconoxského glatoriana dost! Zajmeme ho, a až se probere, budeme ho mučit!" zavelel Tuma. "Můj pane, jsou a nás moc silní!" řekl Stronius. "Neboj, pamatuješ jak ten Iconoxský glatorian způsobil to ledové peklo? Tak jdeme za Temným Pánem, ten nám dá síly dost" řekl Tuma. Došli k nějakému temnému kameni a Tuma se ho dotkl. Najednou se mu meč obalil temnou energií, měl pancíř tvrdý jako kámen a ještě dostal větší sílu. Stronius to taky udělal. Najednou měl kyj lehčí, vražednější a navíc ovládal kámen. "Tak a jdeme na ně!" zavelel Tuma.

"Je tu klid... Tuma se k nám nepřiblíží, aspoň doufám... musíme najít nějaké tajné místo které by bylo jako úkryt pro Gelua" říkal Mata-nui. "Támhle!" ukázal do dáli Ackar. "Ale ne, Tuma, Stronius a Skrallové... jako by jim nestačilo to co jsme jim provedli v Roxtusu..." zamysel se Vastus. "Skrallové půjdou najít toho Iconoxského glatoriana, ale jen tři Skrallové! Bude vám pomáhat Stronius. Já a zbytek Skrallů se postaráme o partu" říkal plán Tuma Skrallům. "Jdeme na ně!" vykřikl Stronius. Všichni se na sebe rozběhli, až na skupinku Skrallů která byla vedebá Stroniem. "Chcípněte!" sekal s tímto slovem hlavy Skrallům. Když se dostal k Tumovi, zmrazil mu ruku s mečem. "Tos neměl" ušklíbl se Tuma. Tuma led roztavil temnotou. Pak si oblalil temnotou meč a propíchl Strakka. Strakk padl na zem. "Ty haj... Eh eh... stejně tě jednou někdo... Eh eh... sejme!" řekl posledních pár slov Strakk. Potom zavřel oči a zemřel. "Šéfe! už ho máme!" vykřikl Stronius. Tuma a zbytek Skrallů utekli do Roxtusu. "Strakku, byl jsi dobrý bojovník i přítel, ale s Tumou si se nemohl rovnat. Byl jsi velmi dobrý přítel... odpočívej v pokoji" řekl Mata-nui. "Tohle Gelua nepotěší" poznamenal Tarix. "To tedy ne" přikývl Mata-nui.

"Šéfe, tohle se nám povedlo" usmál se Stronius. "To ano" přikývl Tuma.

Co se stane s Geluem? Zemře taky? A co udělá Mata-nui a parta? To vše příště!

Info(už zase)

18. listopadu 2009 v 20:02 | bio-bionicle |  Bionice psané příběhy druhá série
Tak je to tady! První série psaných příběhů je už v polovině. Druhá série bude na Voya-Nui. Vystupovat budou Toa Nuva, Toa Inika, Bohroci, Piraka, Axonn, Brutaka, Umbra, Vezon a jeho dva mazlíčci, Makuta Teridax, Takanuva, Kanohi Ignika, kupodivu Barraki (proč jsou na souši se dozvíte v příběhu) a taky nesmím zapomenout na Toa Lessovika. To jsou asi všichni...

Tahle série bude mít doufám 100 dílů, asi to budu psát celý rok nebo půl roku, takže se máte na co těšit. Předem upozorňuju, že podle příběhu je, že když se Fenrakk napije lávy, stane se z něj Kardas, tohle budu mít trochu jinak. Tak začneme na Nový rok!

Tuzův blog

18. listopadu 2009 v 17:08 | bio-bionicle |  oblíbené blogy
je to supr blog! jestli chcete odkaz, tady je:Jupíííí

18. listopadu 2009 v 16:47 | bio-bionicle
Vim že tuhle neni bionicle, ale jsem z toho rád!
Víte co to je?Tak já vám to prozradim, je to nová klávesnice! Na starý jsme měli rozflákanej mezerník, ale todle je boží klávesnice! Jsem z toho rád! No, je to takový mimo Bionicle, ale stejně, byli byste taky rádi, ne? hasujte v anketě!

Netopýří nálet

18. listopadu 2009 v 8:00 | bio-bionicle |  Zapomenuté rubriky
Tak je tu další díl psaných Karda-story! si počtěte

"Vamprahu, schovej si někam TicTac fresh minty, jdeme vyplneit poslední vesnici!" říkal Antroz. "Tak dobře" řekl Vamprah a schoval TicTac fresh minty. "A letíme!" zavelel velmi temný hlas.

"Nikdo nikde, ale počkat! Pohatu, Lewo, něco vidím!" zakřičel Kopaka který byl na hlídce. "Pozor, Makutové útočí!" zakřičel Tanma. Antroz který byl vepředu povalil Lewu a chtěl ho zabít. Naštěstí ho Kopaka zmrazil. "Není nad Winterfresh matoran edition" usmál se Kopaka. Někdo vysoký, černý a neobrněný se vrhl na Kopaku a uspal ho. Pak chtěl zabít Lewu jenže Lewa ho kopnul do hlavy. "Ty jeden!" vykřikl a vypustil Tridax Pod. Z něho vyskákali pijavičky a začali vysávat Lewu. "Prašná vlna!" vykřikl Pohatu a pijavičky odvál někam pryč. Pak se Pohatu vrhl na toho černýho vysokýho a chtěl ho sejmout, jenže ho ten vysoký odrazil a řekl: "Mě, Makutu Chiroxe, nepřemůžeš!". Pohatu vstal a vrhl se na modrého Vampraha. Vamprah se omráčil úderem do hlavy o zem. Chirox uspal Toa, vzal Antroze a Vampraha a uletěl s nimi. Další den se Toa vzbudili. "Až příště zaútočí, nakopu jim to co nemaj rádi nakopaný" řekl Pohatu. A tak Toa s matorany začali budovat ve vesnici svojí základnu.

Sorry, že je to tak krátký ale je to podle mě podstatný... Tak čekejte na další díl!

Recenze-Gelu

17. listopadu 2009 v 14:47 | bio-bionicle |  Recenze
Tady je recenze n úplně božího Bionicla, Gelua! Tak si počtěte...
Tak tady stojí! (stojí před obchodem, čeká až otevřou )
Deme na hlavu... Hlava vypadá dobře, takovej Iron Man ale s maskou vypadá né dobře, ale přímo božsky! Ta maska fakt nemá chybu... 100%
Ruka s Thornaxem. Vypadá to fakt cool ale jak už řekli jiní, vystřelíme a už to můžeme zahodit! Jinak je to úplně dobrý! 80%
Ruka se zbraní... Ruka je to samý jako ta ruka s Thornaxem, akorát je tu úplně božská zbraň! Ta zbraň je skoro tak veliká jako samotný Gelu! A nejlepší je, že až vystřelim Thornax, odhodim odpalovač, můžu si tu zbraň rozdvojit a mam z toho dýky! 98%
Počítadlo životů... Klasika... dá se s tim otáčet, takže se s tim dá hrát hra. Jinak celý záda nejsou skoro vůbec obrněný, ale ty Metusovi štíty na rameni, to je úplně suprový! Sice jsem doufal v něco jako má Strakk na ramenech, ale todle je taky good! 95%
Tělo. To brnění je sice starý, ale je úplně mega! 97%
Nohy. Skládají se jen a pouze ze starých dílků ale jsou dobrý...87%
Normal póza
Útočná póza
útočná póza (detailik na zbraň)
střelecká póza
Obranná póza
A vítězná póza
Teď + a -
+
helma
hlava
rozdvojovací zbraň
štíty na rameni
pěstičky
celkový vzhled
-
nedaji se s nim moc dělat pózy
Thornax můžu zahodit hned jak vystřelim
hodně starých dílků
Celkové hodnocení: 98.8%... Proč ne 100%? hodně starých dílků... Ale jestli se vám povede našetřit, doporučuju koupit, podle mně je lepší než Stronius! Kupujte dokud můžete
doufám že se recka líbila

psaný příběh speciální díl 10-11

16. listopadu 2009 v 19:54 | bio-bionicle |  Bionicle psané příběhy
Je tu první speciál, jelikož tohle bude o bitvě Tumi a Mata-nuie, takže si počtěte!

Bionicle psaný příběh 10. a 11. část: Příchod do Roxtusu a bitva se Skrally

Minule naše parta cestovala přes poušť do Roxtusu, jenže na ně zaútočili kostní lovci a Voroxové vedeni Ferem a jeho mazlíčkem Skirmixem. Strakk ve spolupráci s Geluem zabil Fera. Stronius dostal plán na zničení Mata-nuie, jak tohle dopadne?

"Neútočte! Nesu zprávu od Tumi! Prý s máte sejít v Roxtuské aréně. Bude tam boj mezi vámi a Tumou. Můžete si vzít s sebou přátelé, ovšem nesmí být ozbrojeni. Teď mě nechte odejít" odříkal Skrall před Mata-nuiovou partou. "Tak běž a ať tě už nikdy nevidím!" řekl Mata-nui. Skrall tedy utekl. "Tak teď je dobře že já umím ovládat led!" zasmál se Gelu. "No jasně, já ještě nedal elementární sílu všem!" vzpomněl si Mata-nui. A tak dal všem co ještě neovládali elementy sílu na ovládání elementů.

"Můj lorde, on souhlasil, příjdou neozbrojeni, až na toho žlutého glatoriana, jak jste řekl" hlásil Skrall Tumovi. "Skvělé! a teď přichystej armádu!" přikázal Tuma. "Můj pane, ještě jsem dostal jeden další nápad" řekl Stronius. "Tak povídej" říkal Tuma. "Až přijdou, tak bychom je zajali, nejdřív mučili a pak s nimi bojovali, byli by neozbrojení a bez šance" říkal Stronius. "Zajímavé... ale mám tolik čestnosti, že ho nechám aspoň bojovat se zbraní" řekl Tuma.

"Tak jsme tady" říkal Gelu. "Tak jdeme" zavelel Mata-nui. Naše parta právě prošla branou Roxtusu. "Stát! Všichni kromě toho žlutého se štítem se odzbrojte!" říkal Stronius. Tak se tedy odzbrojili. "Vítejte! Jste pozváni na bitvu mezi mnou a vaším vůdcem! Za nedlouho bitva započne, mezitím si odpočintě, aby jste měli dost síly na pohřbení vašeho přítele...Muhahahahahahahahaha" zasmál se Tuma. "Jen aby Skrallové nepohřbili tebe" zašeptal Malum. "Když nám dává chvilku odpočinku, tak si odpočineme" řekl Gelu. "Mám miliony důvodů abych ho zabil a stejně to neudělám. Teď mám takovou šanci ale nedokážu to. Je o něm známo jak je silný, že se neodvážím na něj útočit..." říkal Strakk. "Jo, to jak jeho Skrallové zabili Metuse mě naštvalo... ale dnes můžeme maximálně zabít většinu jeho Skrallů, o Tumu se postará Mata-nui..." povídal Gelu. "To máš pravdu..." přitakal Malum. "Zvláštní je, že my se snažíme Tumu zabít a místo toho nám to nabídne a ani se nebrání... něco mi tu nehraje..." začal Tumu podezřívat Ackar. "Souhlasím" přikývl Gelu.

"Všichni se dostavte k aréně! Zápas mezi Tumou a Mata-nuiem bude za deset minut!" hlásil Stronius. A tak přišli na území pro diváky k sledování bojů v aréně. "Zápas začíná!" zahřměl Stronius. Stovky Skrallů se vrhly na Mata-nuie. "Tak jak to překonáš? Jste takový hloupý... neprokouknete ani tohle!" začal se posmívat naší partě Tuma. "My tě dostaneme!" zakřičel Malum. "Opravdu?" zeptal se Tuma. Další stovky Skrallů obklíčily zbytek party. Přesněji řečeno, vrhly se na Gelua. "Vím že mě to vyčerpá, vím že vás to zabije, udělám to!" říkal Gelu. "Utečte!" křikl Gelu. A tak Mata-nui a ostatní kromě Gelua běželi pryč. Skrallové už se chtěli vrhnout na Gelua a zabít ho ale nestalo se to. "HNĚV SÍLY ICONOXU!" zahřměl Gelu. Z mraků se začali vynořovat ledové blesky. Některé se trefili do Skrallů. Pak se začala otřásat země a Skrallové byli svázáni Iconoxským škrtičem. Pak byli rozdrceni. A nakonec Gelu vybouchl. Stovky Skrallů zahynuli. Jen pár Skrallů a Stronius s Tumou přežili. Pak se Mata-nuirychle pro Gelua vrhl a táhnul ho za sebou. Skrallové se po něm vrhli. Jejich snahu ale zmařil Malum. Všechny spálil na popel. Pak naše parta utekla.

"Proč jsme ho nezabili?" ptal se Strakk. "Protože měl ještě spousty vojáků! Byli jako nouzová pomoc, bylo jich mnohem víc než těhle, byli skrytí! Ale jestli se s Tumou ještě někdy uvidíme, slibuju, že ho zabijeme!" řekl Mata-nui.

"GRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!! COPAK NIKDY NEMŮŽE ŽÁDNÝ PLÁN VYJÍT?! POKAŽDÝ TO NĚKDO ZKAZÍ! STRONIUSI! PŘIPRAV ARMÁDU, VULCANUS NÁS PŮJDE PODPOŘIT PROTOŽE NEMÁ NA VÝBĚR, VE VULCANUSU MÁME ARMÁDU, PAK POVOLÁME VOROXE A KOSTNÍ LOVCE! BUDE TO NEJVĚTŠÍ BITVA V HISTORII BARA-MAGNA!" zahřměl Tuma.


Co se stane s naší partou? Vyhraje Tuma nakonec? Přidá se Vulcanus? to vše příště!

Kam šli komentáře?

16. listopadu 2009 v 17:49 | bio-bionicle |  ostatní
No tak lidi, vzpamatujte se! Koukám a nikde žádnej komentář! Chápu že nemam tak dobrej blog jako Tuzo nebo Coner Uzumaki, ale napište aspoň jeden komentář! pls! Aspoň jeden. Jinak dneska bude možná psaný příběh

Boj Strakk proti Jallerovi

15. listopadu 2009 v 13:03 | bio-bionicle |  Boje
Tak tu je první článek do sekce boje! tak si počtěte!

Metus: Na první straně máme bojovníka ledu, STRAKKA!
Metus: a na druhé straně je bojovník ohně, JALLER INIKA!
Metus: a komentovat boj budu já, Metus!ZAČNĚTE!
Jaller se rozbíhá na Strakka!
Ale Strakk kryje!
A dostává se za Jallera Iniku!
A Strakk do něj zezadu vystřelil a trefil se!
Ale Jaller oplácí palbu...
Strakk vstal a rozběhl se na Jallera.
Strakk sekl Jallera do ramene...
ale Jaller Strakka dostal pryč tím že ho střelil...
Jaller už si myslel že vyhrál...
Ale zápas ještě neskončil! Strakk usekl Jalerovi ruku s odpalovačem Zamor.
pak dal Strakk ještě přes hubu Jallerovi odpalovačem
Strakkovi se nějak povedlo dostat Jallera na zem a tak mu usekl nohu!
A ZÁPAS VYHRÁL STRAKK! VYHRÁL STRAKK!


tak doufám že líbilo mno...

psaný příběh část 9.

15. listopadu 2009 v 12:02 | bio-bionicle |  Bionicle psané příběhy
Bionicle psaný příběh 9. část: pouštní bitva

Minule naše parta pohřbila Metuse. Tuma se to dozvěděl a povýšil Stroniuse. Parta vedená Mata-nuiem šla do Roxtusu. Přežijí to?

Gelu se probral. Nic mu nebylo, jen to, že se mu zdálo že létá. "Á, tak ty ses vzbudil! To je dobře..." říkal hlas který Gelu znal. "Ackare!" vykřikl radostně Gelu. "Jo, jsem to já" usmál se Ackar. A tak si celou cestu Gelu povídal s partou. Najednou Vastus něco zahlédl. "Jestli mě můj zrak neplete, vidím armádu Voroxů" řekl Vastus. "Nechte mě bojovat!" řekl Gelu. "Ne! Ty jsi důležitý, jestli nepřežiju já, musíš přežít ty!" řekl Mata-nui. "No tak jo" zabručel Gelu.

"WROOOOOOOOOAR!" zařval Skirmix. Kostní lovec jménem Fero měl ještě s sebou oddíl kostních lovců. "To tu ještě scházelo!" naštval se Malum. Fero a jeho mazlíček běželi v čele armády. "Ty jeden mrňavej!" zařval Gelu. Fero začal běžet k němu. "Toho se nedotkneš" řekl Strakk. "Teď už ne!" a s těmito slovy sekl Skirmixovi do nohy. Skirmix padal na Strakka. Najednou Skirmix a jeho pán zmrzli. "A pak že nemůžu bojovat" zasmál se Gelu. "Silná ledová rána!" zařval Strakk. Jeho sekera rozsekla led ve kterém byl uvězněn Fero. Fero byl na dvě půlky. "A má to prcek jeden" usmál se Malum.

Bitva byla dlouhá, ale nikdo se nevzdával. Jeden Vorox skoro zabil Vastuse, naštěstí to Vastus přežil. "Pojďte ke mně! Rychle, provedeme společné kouzlo!" zakřičel Mata-nui. Tak tam všichni rychle přišli. "Ledový paprsek!" vykřikl Gelu který ležel na zemi. Ledovým paprskem zmrazil zbývající Voroxe. Jenže ještě zbyli kostní lovci. "ZABÍT!" vykřikl jeden kostní lovec. Kostní lovci se vrhli na Gelua. Jenže místo výkřiku se ozval výbuch. Výbuch světla. Kostní lovci honem utekli. Ten výbuch způsobil Mata-nui. "Děkuju za záchranu" poděkoval Gelu. "Není za co děkovat, ale teď se musíme dostat do Roxtusu!" zavelel Mata-nui.

"Můj pane, kostní lovci neuspěli, ale někteří přežili. Mám takový plán pane, můžu Vám ho říci?" říkal Stronius. "Grrrr... tak dělej!" naštval se Tuma. "Mám takový plán, že kdyby šel jeden Skrall dohodnout bitvu třeba mezi Vámi a Vaší armádou a tím glatorianem co mu říkají Mata-nui" pověděl Stronius Tumovi. "Hmmm, zajímavý plán... přikaž Skrallovi generálovi ať najde Mata-nuie a domluví s ním bitvu. Už se nemůžu dočkat!" zasmál se Tuma.

Co se stane? Přijme nabídku Mata-nui? Jestli ano, přežije btvu? to vše příště!

Mam legends

13. listopadu 2009 v 18:47 | bio-bionicle
jo, mam Gelua a Stroniuse. Už je mam dlouho, posbíral jsem je dřív než jsem začal s blogem... Ale jsou suproví, v první sérii příběhu nebudou, ale v druhé určitě jo!

Komentáře mizej

13. listopadu 2009 v 17:32 | bio-bionicle |  ostatní
Co se děje? já koukám a nikde žádnej koment! nechci jich milion ale aspoň jeden! prosím pište komenty

Rozdělení týmu

13. listopadu 2009 v 7:00 | bio-bionicle |  Zapomenuté rubriky
Tak si přečtěte první díl Karda-story

Na Mata-nui byl klid. Nikdo nikde, když v tu chvíli přišli Toa Mahri k Toa Nuva do Ta-koro. "Uspěli jsme, jenže maska zmizela někde nad hladinou!" začal hlásit vůdce týmu Jaller. "Vy jste takový bio-slimáci že jste jí nechytili? Ale jo, dělám si srandu, my jí půjdeme hledat a vy tu hlídejte!" řekl Onua. A tak šli Toa Nuva na Voya-nui. Jenže když přišli na Voya-nui, něco se s nimi stalo. "Gali, jsi tu? GALI!" lekl se Tahu když uviděl modrou postavu. "Tahu?" řekla modrá postava. "Jsem Tahu, a ty jsi Gali, žejo?" zeptal se Tahu. Gali kývla. Pak se Gali a Tahu koukli na ostatní Toa a všichni byly jiní. Když už konečně zjistili, že jsou to přátelé, rozdělili se na dva týmy. "Gali, Onua a já půjdeme dolů k té bažině, a vy, Lewo, Kopako a Pohatu jděte tam nahoru" říkal Tahu. "Já budu vést tým co bude nahoře" řekl Lewa. Tahu kývl. A tak šli každý někam jinam

"Hehehehehe, ještě jedna vesnice a máme dobyté celé Karda-nui!" říkal tajemný hlas. "Ještě jsi zapomněl na bažiny, Antrozi" řekl jiný temný hlas. "A také potřebujeme vyvolat Icaraxe, mám pro něj bio-TicTac fresh mint!" říkal další hlas. "Tak jo, půjdeme do chrámu temntoy!" říkal hlas který nejspíš patřil takzvanému Antrozovi. "Nezapomínejte na mě, na Kriku a na Bitila!" řekl jiný hlas. "Pro vás máme taky práci, jděte najít klíče od Codrexu, klíče které jsou ukryté v bažinách! jakmile je najdeme všechny, otevřeme Codrex a vypustíme na svět zlo!" řekl Antroz.

Mezitím se dostal tým vedený Lewou někam do vzduchu a uviděl vesnici. Tak tam doletěli a zeptali se zeleného matorana. "Kde to jsme?" zeptal se Kopaka. "Jste v Karda-nui, jestli jste Toa, pojďte rychle do vesnice, útočí na nás Makutové! jsme poslední vesnice!" říkal zelený matoran. "Jdeme! a jak se jmenuješ?" ptal se Lewa. "Tanma, tak už pojďte!" řekl matoran. A tak šli Toa do vesnice

Co se stane? zaútočí Makutové nebo půjdou vyvolat Icaraxe? to vše příště!

tak jsem si zase s něčim hrál

12. listopadu 2009 v 18:20 | bio-bionicle
Líbí? pište do komentářů

INFO ÚTOČÍ xD

11. listopadu 2009 v 19:01 | bio-bionicle |  Zapomenuté rubriky
Tak je tu nová rubrika, psané Karda-story jsou vlastně něco mezi parodií a psaným příběhem

Vystupující Toa a matorani co patří k Toa:
Toa Ignika a jeho stroj
Toa Pohatu
Toa Lewa
Toa Kopaka
Toa Tahu
Toa Gali
Toa Onua
Toa Takanuva
Matoran Photok
Matoran Tanma
Matoran Solek
Matoran Mazeka
Axalara T9
Rockoh T3

Makutovo bratrstvo a zlý matorani:
Makuta Icarax
Makuta Mutran
Makuta Bitil
Makuta Antroz
Makuta Gorast
Makuta Chirox
Makuta Krika
Makuta Vamprah
Jetrax T6
Matoran Vican
Matoran Vultraz a jeho stroj
Matoran Kirop
Matoran Radiak
Matoran Gavla

Snad se budou líbit